Algemeen

Lid worden

Heb je interesse om lid te worden van de sportschool, dan kun je wanneer je dat prettig vindt, eerst een kennismakingsgesprek plannen om een eerste indruk te krijgen. Een andere optie is om een gratis proefles te komen volgen.
Uiteraard is het ook mogelijk om gelijk lid te worden.
Je krijgt na de aankoop van een abonnement een email met de uitnodiging tot een intake. Doel van dit gesprek is om de behoeften, doelen en huidige conditie te begrijpen, zodat een persoonlijk trainingsplan kan worden opgesteld. Dit is een optie.

Informatie over abonnementen vindt je hier.

Locatie

April 2022 zijn wij verhuist naar het pand waar voorheen de bibliotheek was gevestigd. Deze locatie kwam vrij doordat de bibliotheek verhuisde naar de nieuwe Wierde. Voor onze sportschool was dit een prachtige kans.

Fitness

We bieden nu 280 m2 fitness oppervlak aan met Matrix materiaal wat deels eind 2022 vervangen is met de nieuwste apparaten.

Groepslessen zaal

Daarnaast hadden we ook de wens voor een grotere groepslessen zaal waar wij onze Yoga, Pilates, Spinning en HIIT lessen geven.

Klimaat

De wens was ook om het klimaat beter te beheersen. Klimaat in de zin van het sportklimaat maar ook klimaat in de zin van verduurzaming. Het klimaat in Sport je Fit wordt beheerst door een geavanceerd systeem waarbij we een continue temperatuur, verse lucht en veel zuurstof kunnen bieden. Dit draait volledig op stroom dus het pand is gasvrij. In juni 2023 worden de zonnepanelen geleverd.

Geen kleedkamers

Omdat de meeste van onze leden al omgekleed naar de sportschool komen, hebben we de keuze gemaakt om de beschikbare m2 te gebruiken voor meer fitness oppervlak in plaats van kleedkamers. Uiteraard is er gelegenheid om je te verkleden en te douchen, maar door het gebruik van kluisjes waar je de buitenschoenen, jas en tas kunt achterlaten, hebben we de m2 beter benut.

Koffie, thee, fruit!

Altijd vers en bij je lidmaatschap inbegrepen. Het moment na het sporten, het voldane gevoel, even na praten. Daar hechten wij veel waarde aan. Het sociale aspect van de koffie corner (na het (veelal) individueel sporten) maakt je onderdeel van team Sport je Fit.

We zijn enorm trots op het resultaat en heten je van harte welkom het live te komen bekijken.

Openingstijden
ma 07.30 - 12.00 | 14.30 - 21.30
di 08.30 - 12.00 | 14.30 - 21.30
wo 08.30 - 12.00 | 14.30 - 21.30
do 07.30 - 12.00 | 14.30 - 21.30
vr 08.30 - 20.00
za 09.00 - 12.00
zo 10.00 - 13.00